בשבוע האחרון שאלו אותי את השאלה הזאת יותר משלוש פעמים ובכלל בכל פעם שעולה השאלה הזאת אני לא יודעת מאיפה להתחיל.

התשובה היא לא חד משמעית. אני מניחה שהדבר היחידי שיציב אצלי ולא ישתנה הוא שאני נשואה באושר לגאי (בעלי המתוק) ומגדלת ביחד איתו ארבעה ילדים.
אני מאמינה שזה הדבר הכי משמעותי שאני אעשה בחיים שניתנו לי.
מעבר לכך יש עוד הרבה דברים שאני עושה בחיים.

אני מנהלת עמודי עסק בפייסבוק.
מה זה אומר? זה אומר שאם יש עסק או עוסק שמעוניין בפעילות שיווקית מקצועית בפייסבוק אבל לא מסוגל לקיים כזאת מבעיות שונות ואחרות כמו לוח זמנים צפוף, יכולת טכנית מוגבלת, בעיות שפה או פשוט סלידה מהכלי שנקרא פייסבוק, אלו הלקוחות שלי.
אני מעלה עבורם תכנים לעמוד הפייסבוק, עונה על שאלות של לקוחות, יוצרת דיונים ועניין, מבקרת את כל קבוצות הפייסבוק באזור המגורים הרלוונטי בשביל לנטר ולראות שלא מתפתח דיון שלילי ואם כן, אני מיידעת ובקיצור, אני מנהלת את הפעילות העסקית של הלקוח בפייסבוק.

אני בונה אתרי אינטרנט.
לימדתי את עצמי כבר מזמן שפות תכנות שונות ובניתי אתרים קטנים וגדולים.
לפני כשלוש שנים החלטתי לעשות את זה רשמית ונרשמתי לקורס תכנות ובניית אתרים של "NESS". למדתי שידעתי הכל כבר לפני הקורס אבל הכרתי אנשים מקסימים שמלוים אותי (מקצועית) עד עכשיו, רכשתי עוד ידע ורעיונות מבחינה גרפית של עיצוב אתרים ואני חושבת שאפילו ניהול עמודי הפייסבוק שלי השתדרג מהקורס הזה.

אני מעצבת גראפית.
לכל האתרים שלי, לכל עמודי העסק שאני מנהלת ולמגזין אני מעצבת מודעות, פרסומים, כתבות וכל מה שנחוץ.
אני לא משווקת את עצמי כגרפיקאית כיוון שלא הייתי רוצה לקחת עבודה שהיא נטו עיצוב אבל זה כן שירות שאני מציעה ללקוחות הקיימים שלי כמו עיצוב לוח שנה לפעילות חוג ג'ודו או עיצוב אתר האינטרנט או עיצוב תמונת הרקע לעמוד הפייסבוק.

אני צלמת.
יש לי סטודיו לצילום. כשאני אומרת "יש לי סטודיו לצילום" אני מתכוונת שרכשתי את כל מה שצריך בשביל להקים סטודיו לצילום וכשאני חפצה בכך אני מקימה אותו בסלון ביתי.
אני משלבת את האהבה שלי לילדים ולצילום ומתמקדת בילדים.
אני לא רוצה להרוויח את לחמי מצילום ולכן כשאני פותחת את הסטודיו אני מציעה צילומים שקשה מאוד לסרב להם ובכך מבטיחה לעצמי דוגמנים חייכנים לבלי סוף.
אני מאוד נהנית מימי הצילום ומחכה להם בקוצר רוח!

אני מקיימת סדנאות.
הסדנאות העיקריות אותן אני מעבירה הן בתחום התנהלות ברשתות החברתיות מבחינה עסקית. הלקוחות שמגיעים לסדנאות שלי הם אלו שלא יכולים להרשות לעצמם את שירותי מבחינה חדשית ולא יודעים איך לעשות את זה לבד. אני משתדלת לתת להם את כל התורה ודואגת לענות לשאלות ולהמשיך לתמוך גם אחרי הפגישה. המטרה היא שיצליחו.
לאחרונה חברתי לשכנתי וחברתי, חלי ויינשטיין שמתמחה בעולם הבלוגרים.
כיוון שאתם קוראים עוד פוסט בבלוג שלי, אתם יכולים להבין כבר שממש התאהבתי בתחום ולכן אני לוקחת גם חלק בהדרכה וקיום של סדנאות להקמה ושיווק בלוגים. גם הסדנא הזאת נותנת למגיעים את כל הכלים, מאפשרת להם לצאת לדרך עצמאית ואנחנו תומכות וממשיכות את התמיכה גם אחריה.

אני פעילה בקהילה.
אני מארגנת ערבי מפגש לסוגי קהלים שונים במקומות שונים בעיר ובכלל מנסה לעזור איפה שאפשר.
אם זה פיקניק לילי בפארק ענבה לנשות העיר, סדנת קוקטיילים באוסליבן, ערב זוגות על הבר בלבנטינו (שלצערי נסגר), טירוף סושי בקמפאי, ארוחת בוקר בקפה לנדוור או סתם לפתוח את הבית שלי למי שמעוניינת להגיע.
אני אוהבת להכיר עוד ועוד מתושבי העיר ויש לי אנרגיות ליצור ולארגן עוד ועוד מפגשים.
התמורה מאלו לא ניתנת לכימות בכסף, התמורה מבחינתי היא עצומה!
פעם פנו אלי נשים בגילאי 40+ והתלוננו שהמפגשים שייכים לצעירות.
אירגנתי מפגש של נשים 40+ בתיתורה (זה היה מזמן).
למפגש הגיעו 27 נשים כשעשר מהן היו בגילאי 50+.
לפני המפגש יצרה איתי קשר אחת הנשים שלא הכרתי לפני הערב ואמרה לי שהיא רוצה לבוא אבל לא נעים לה לבד.
הבנתי אותה, הסכמתי איתה והסברתי שגם אני לא רוצה להגיע לבד. אז אספתי אותה והגענו ביחד. את הערב היא העבירה ליד אישה אחרת מקסימה שמסתבר שגרה לא רחוק ממנה והן חזרו הביתה ביחד והבנתי שגם נפגשו ונוצרה חברות חדשה מאותו ערב. יש משהו יותר נפלא מזה?

הייתי אומרת שזהו, זה מה שאני עושה בחיים אבל כל יום עולה לי רעיון אחר ואני לעולם לא אפסיק לחדש ולהתחדש. נראה לי שמה שאני עושה בחיים זה הכל. ככה טוב לי.
אז… עד להודעה אחרת, זה מה שאני עושה בחיים 🙂

שנה טובה לכווולם 💕